Pani Karolina schudła 9 kg w 4 miesiące w gabinecie Projekt Zdrowie Piła.

 

Co wpłynęło na podjęcie kuracji pod okiem dietetyka? Jak trafiła Pani do gabinetu Projekt Zdrowie w Pile?

Zauważyłam, że zaczęłam przybierać na wadze, przez co moje samopoczucie również się pogorszyło, nie czułam się tak dobrze sama ze sobą, jak przed tym kiedy ważyłam dużo mniej.
Jestem też osobą chorującą na cukrzyce i bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego że poprzez, tak szybkie tycie moje wyniki mogłyby diametralnie się pogorszyć.
Namiary do gabinetu dostałam od mojej dobrej koleżanki, której teść również chorujący na cukrzyce korzystał właśnie z pomocy Pani Ilony Józwowiak.

Czy stosowanie zaleceń diety było trudne?

Początek był ciężki, choć nie tak bardzo jak mogłam sobie to wyobrazić. Myślałam że będę miała większy problem z tym aby zmienić swój dotychczasowy sposób jedzenia, porcje, oraz godziny posiłków.
Zdarzały się małe potknięcia, choć nie zniechęcało mnie to do dalszego dążenia do tego aby mieć tą swoją wymarzoną wagę.

Jak się Pani czuje w nowej wadze?

W nowej wadze czuje się świetnie, moje samopoczucie bardzo się poprawiło. Pomimo tego że mam już wagę którą chciałam mieć, moja chęć do zdrowego odżywiania się i większa aktywność fizyczna zostanie ze mną już na bardzo długo.

Czy poleciłaby Pani usługi innym osobom?

Zdecydowanie tak! Osoby, które chciałby coś zmienić w swojej wadze jak i w swoim samopoczuciu, powinny skorzystać z pomocy dietetyka – Projekt Zdrowie. Pełen profesjonalizm, bardzo duża pomoc jak i motywacja do dalszego działania są na tutaj na najwyższym poziomie.

Przed kuracją:

 

Po kuracji:

 

Pani Karolina schudła 9 kg w 4 miesiące w gabinecie Projekt Zdrowie Piła.

Leave a comment